Inne Inwestycje

Park przemysłowy to tereny wydzielone z dawnych zakładów chemicznych Zachem. Ogromne tereny zapełniają się kolejnymi halami produkcyjnymi i magazynowymi.
Bernardyńska 13 to adres nowego hotelu, który powstaje dzięki przebudowie biurowca Projprzem. Pod koniec tygodnia odsłonięto elewację drugiej ściany.
Centrum technologiczne działa od kilku tygodni w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Do budynku wprowadzają się pierwsi najemcy.
Bydgoskie ulice z tygodnia na tydzień pięknieją. Nie tylko przez to, że jest coraz więcej zieleni na drzewach, ale też
Trwa budowa pierwszego etapu kompleksu sportowego Astoria. We wnętrzach budynku prowadzone są prace wykończeniowe, a na zewnątrz przebudowywany jest układ
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego aktualnie realizuje dwie inwestycje budowlane, które pozwolą polepszyć bazę dydaktyczną. Inwestycje trwają na terenie głównego kampusu oraz
Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy jesienią zyska nową przestrzeń wystawienniczą. Trwa przebudowa i rozbudowa zabytkowego budynku przy ulicy Gdańskiej.
Hala Targowa przechodzi remont konserwatorski. Zakończono już większość prac na zewnątrz. Trwa konkurs na operatora budynku.
Młyny Rothera są największym budynkiem na Wyspie Młyńskiej. Trwa ich rewitalizacja. Na dachu budynku montowane jest szkło wokół punktu widokowego.
Przy Rybim Rynku powstaje Teatr Kameralny. Wykonawca odbudowuje ścianę od strony ulicy Podwale oraz przykrywa budynek dachem.
Basen w Fordonie to drugi z czterech tego typu obiektów planowanych na bydgoskich osiedlach. Wykonawca inwestycji rozpoczął montaż elewacji na
Przystań wioślarska Bydgostia nabiera kształtów. Klub korzysta z nowego budynku, a za kilka tygodni skorzysta również z przebudowanego starego.
Polonia Bydgoszcz wkrótce zyska nową trybunę na stadionie. Trwają prace wykończeniowe wokół budynków. Jednak nieprędko z niej skorzysta.
Rozpoczął się ostatni etap rozbiórki fabryki Makrum. W jej miejsce powstanie Platanowy Park, czyli największa inwestycja deweloperska w Bydgoszczy.
Stojący na rogu ulic Bernardyńska i Stary Port biurowiec dawnego Projprzemu wkrótce zmieni się na 3-gwiazdkowy hotel. Trwa montaż szklanej
W poniedziałek 2 marca oddano do użytku halę sportową przy Zespole Szkół Elektronicznych. Inwestycja warta ponad 15 mln złotych trwała
Dziewiąte w tym roku inwestycyjne podsumowanie tygodnia, a w nim decyzja środowiskowa dla S10, rozstrzygnięcie przetargu na wykonawcę drogi rowerowej,
Teatr Kameralny wkrótce zostanie zakryty dachem. Trwa wznoszenie drewnianej konstrukcji dachu nad większą częścią budynku.
W poniedziałek 24 lutego, z okazji 15-lecia istnienia Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny podsumował swoją działalność. Korzystając z okazji podejrzałem jak idą
Realizowane i zakończone remonty kamienic w Bydgoszczy w ostatnich tygodniach. Druga część podsumowania. Stan aktualny na luty 2020.
Realizowane i zakończone remonty kamienic w Bydgoszczy w ostatnich tygodniach. Pierwsza część podsumowania. Stan aktualny na luty 2020.
Inkubator Przedsiębiorczości to nowa inwestycja Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Budynek będzie pełnił rolę biurową i magazynowo-produkcyjną