[Salony samochodowe] Czerwiec 2021

[Salony samochodowe] Czerwiec 2021

W ostatnim czasie rozpoczęły się budowy lub rozbudowy trzech salonów samochodowych. Wszystkie inwestycje podsumowałem w dzisiejszym wpisie.

Na terenie Bydgoszczy działa kilkadziesiąt salonów samochodowych. Można tutaj kupić najpopularniejsze marki w Polsce. Obiekty tego typu mieszczą się głównie w trzech rejonach miasta – w okolicy marketu IKEA, przy ulicy Jana Pawła II i w pobliżu ulicy Kazimierza Wielkiego. Są też pojedyncze salony w innych częściach miasta, jeden z nich właśnie się rozbudowuje – przy ulicy Nowotoruńskiej. Kolejne dwa powstają przy przyszłej trasie WZ. Kilka dni temu odwiedziłem każde z tych miejsc.

Daj znać jeśli znasz inną inwestycję tego typu.

Salon Mercedes, ul. Nowotoruńska

Inwestycja realizowana przez firmę Auto Frelik przy ulicy Nowotoruńskiej. Rozbudowywany jest tutaj salon samochodowy marki Mercedes. Inwestycja zakłada rozbudowę budynku salonu oraz nadbudowę i przebudowę budynku magazynowo-serwisowego.

Salon Skoda, ul. Kamienna

Inwestycja realizowana przez firmę Włodzimierz Bieranowski przy ulicy Kamiennej. Powstaje tutaj salon samochodowy z zapleczem serwisowym. Inwestor prowadzi obecnie sprzedaż samochodów marki Skoda, salon znajduje się przy ulicy Jana Pawła II.

Salon KIA, ul. Pileckiego

Inwestycja realizowana jest przez firmę Autopol przy ulicy Pileckiego, w pobliżu wjazdu do zakładu Pesa. Powstaje tutaj budynek salonu samochodowego marki KIA. Obecnie salon mieści się w centrum handlowym Zielone Arkady.

Zainteresował Cię ten artykuł?

Nie przegap kolejnych fotorelacji i informacji o bydgoskich inwestycjach. Zapisz się do newslettera (formularz obok) i bądź zawsze na bieżąco.

Codziennie o godzinie 18 otrzymasz powiadomienie o nowych wpisach.

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
1 rok temu

Wiadomo coś więcej na temat budowy salonu Skody? Mam na myśli to czy będą funkcjonowały oba salony jako Skoda Bieranowski czy ten przy Jana Pawła II będzie zamknięty lub zmieni swoją funkcję?

Paweł
Paweł
7 godzin temu
Reply to  Łukasz

Będą funkcjonowały oba Salony jako Skoda Bieranowski

2
0
Would love your thoughts, please comment.x