niedziela, 05 Kwiecień 2020

[Remonty kamienic] Czerwiec 2018

Centrum Bydgoszczy to morze kamienic. Kamienic o które przez kilkadziesiąt lat po II Wojnie Światowej mało kto dbał. Budynki były w opłakanym stanie. Od kilku lat to się jednak zmienia. Co roku kilkadziesiąt z nich odzyskuje dawny blask. Remontowane są zarówno elewacje, jak i wnętrza. Po dłuższej przerwie wracają na stronę przeglądy remontowanych kamienic.

Tym razem możecie zobaczyć 17 trwających lub zakończonych w ostatnim czasie remontów przy ulicach Poznańskiej, Królowej Jadwigi, Długosza, Dworcowej, Unii Lubelskiej, Grunwaldzkiej, Zduny, Zamoyskiego, Chrobrego, Gdańskiej, Łokietka, Marcinkowskiego, Warszawskiej, Śniadeckich, Krasińskiego oraz placu Weyssenhoffa.

W galerii zamieszczono wszystkie remonty w kolejności: zrzut z mapy inwestycji z zaznaczoną dokładną lokalizacją, zdjęcie przed remontem (mojego autorstwa lub skopiowane z Google Street View).

Jeśli wiecie o jakimś remoncie, który nie został zaprezentowany na stronie to dajcie znać w komentarzu. Pamiętajcie, że nie trzeba zakładać żadnego konta aby go zostawić – wystarczy kliknąć pole nazwa, rozwinie się lista, na dole zaznaczacie „Wolę pisać jako gość”. Po takim oznaczeniu wystarczy, że podacie nazwę i jakikolwiek email.

Pozostałe inwestycje

Line


Podaj poprawny adres mailowy jeśli chcesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie.
Chcesz wysłać załącznik? Napisz bezpośrednio: bydgoszczwbudowie@gmail.com