poniedziałek, 24 Luty 2020

[Immobile K3] Kwietniowa wizyta na budowie

W połowie kwietnia ubiegłego roku postawiono niebieski płot wokół przyszłej budowy jednego z najnowocześniejszych biurowców w Bydgoszczy, wkrótce po tym rozpoczęły się prace. Rok po rozpoczęciu budowy trwają prace przy stropie pomiędzy parterem, a pierwszym piętrem. Podczas wczorajszej wizyty udało mi się zrobić kilka zdjęć z przyszłego pierwszego piętra

Immobile K3 będzie 7-kondygnacyjnym, 4-piętrowym biurowcem o powierzchni najmu około 8800 metrów kwadratowych. Inwestycja prowadzona jest przez firmę CDI Konsultanci Budowlani. Powstały już dwie kondygnacje podziemne, które zostaną przeznaczone pod parking. Obecnie trwają prace na parterze, który będzie wykorzystywany przez usługi oraz przy stopie pomiędzy parterem a pierwszym piętrem.
Biurowiec powstaje na placu, który od lat pełnił funkcję parkingu. Kilkadziesiąt lat temu znajdował się tutaj dworzec autobusowy, później przeniesiony na ulicę Jagiellońską. Budynek zlokalizowany jest w ścisłym centrum Bydgoszczy, kilkaset metrów os Starego Rynku, tuż obok placu Kościeleckich – jednego z najważniejszych miejsc przesiadkowych w mieście. Krzyżuje się tutaj kilka linii autobusowych dziennych oraz wszystkie nocne.
Budowa rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku, planowane zakończenie prac to wiosna przyszłego roku.


Widoki z pierwszego piętra


Rampa zjazdowa do parkingu podziemnego


Piętro -1


W tym miejscu znajdzie się separator substancji ropopochodnych


Oświetlenie naturalne dzięki dziurze między piętrem 0, a -1

biurowiec budowa bydgoszcz cdi cdi konsultanci budowlani immobile k3 plac kościeleckich wizyta na budowie żuraw

Pozostałe inwestycje

Line


Podaj poprawny adres mailowy jeśli chcesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie.
Chcesz wysłać załącznik? Napisz bezpośrednio: bydgoszczwbudowie@gmail.com