niedziela, 25 Sierpień 2019

[Dworzec kolejowy] Taras widokowy

Prace przy budowie Dworca Głównego zakończyły się pod koniec ubiegłego roku. Jednak na otwarcie tarasu widokowego w nowym budynku trzeba było czekać kolejne cztery miesiące. Od kwietnia taras jest czynny, wielu podróżnych nie ma o tym pojęcia, a szkoda bo z charakterystycznego wycięcia w nowym budynku są ciekawe widoki.
Wpis powstał przy współpracy z z DroneFlyAway, dzięki temu we wpisie pojawiają się zdjęcia z drona. Polecam również odwiedzenie strony na Facebooku.

Poprzednia relacja z Bydgoszczy Głównej pojawiła się na blogu w pierwszej połowie listopada (klik), krótko po uruchomieniu nocnej iluminacji.


Nowy taras widokowy, w przyszłości w widocznej szklanej części budynku ma powstać restauracja


Pewnie wielu z Was zauważyło, że bardzo ochoczo bronię inwestycję poprawiające komunikację miejską, rowerową i pieszą, a ruch samochodów w centrum ograniczyłbym do minimum po wybudowaniu Trasy WZ. Moje poglądy nie zawsze spotykają się z miłymi komentarzami, bardzo często czytam że „pewnie nie jeździsz samochodem tylko ciągle rowerem”. Nie jest to prawdą, 80-90% wpisów powstaje, bo w miejsce budowy dojechałem samochodem. Na potwierdzenie, że i ten wpis powstał, bo dojechałem na miejsce samochodem 😉

bydgoszcz bydgoszcz główna dworcowa dworzec dworzec główny dworzec kolejowy kolej nowy budynek pkp pociąg zygmunta augusta

Pozostałe inwestycje

Line


Podaj poprawny adres mailowy jeśli chcesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie.
Chcesz wysłać załącznik? Napisz bezpośrednio: bydgoszczwbudowie@gmail.com