sobota, 24 Sierpień 2019

[Nordic Haven] Kwietniowa wizyta na budowie

Zbliżają się ku końcowi prace przy elewacji najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy – Nordic Haven. Dzięki uprzejmości firmy Nordic Development kilka dni temu miałem okazję wejść na najwyższe piętro budynku liczącego 55 metrów wysokości.

W Nordic Haven znajdą się 129 mieszkania. Jednak budynek to nie tylko mieszkania, na pierwszych czterech kondygnacjach naziemnych znalazło się miejsce na biura, sklep, restaurację i klub fitness.
Cechą charakterystyczną Nordic Haven oprócz kaskadowej budowy są dwa wycięcia w budynku. Pierwsze na drugim i trzecim piętrze, które wraz z wewnętrznym dziedzińcem będzie dostępne dla każdego mieszkańca i najemcy biur. Drugie na dziesiątym i jedenastym piętrze będzie dostępne tylko dla mieszkańców.
Poprzednia moja wizyta na budowie miała miejsce w połowie lutego. Tym razem miałem okazję dotrzeć na najwyższe piętro, w którym znajdzie się jeden niemal 270-metrowy apartament z pięknym widokiem na całą Bydgoszcz.


Widoki z ostatniego piętra


 Kończące się prace przy remoncie Śluzy Miejskiej
Barka cumująca przy bulwarach czeka na otwarcie Śluzy Miejskiej. Szkoda, że na stałe w tym miejscu nie stoi barka barowa/restauracyjnaWidoki z 10. piętra


Widok z nowego tarasu widokowego na Dworcu Głównym

 Widok z tarasu widokowego na Wieży Ciśnień

Widok z budynków należących do Wyższej Szkoły Gospodarki

Widok z mostu Pomorskiego

Widok z mostu Bernardyńskiego

biura brda budowa bydgoszcz focha grottgera mieszkania nordic nordic developmnent nordic haven wieżowiec żuraw

Pozostałe inwestycje

Line


Podaj poprawny adres mailowy jeśli chcesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie.
Chcesz wysłać załącznik? Napisz bezpośrednio: bydgoszczwbudowie@gmail.com